Wizytówki – mieć, czy nie mieć? Oto jest pytanie!

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Wizytówki – mieć, czy nie mieć? Oto jest pytanie!

Żyjemy w dobie internetu i to właśnie tam większość z nas szuka informacji. Kiedy potrzebujemy dobrego elektryka, firmę budowlaną czy prawnika zaglądamy do sieci. Czy to znaczy, że wizytówki straciły rację bytu? Nie. Dlaczego nadal warto w nie inwestować i gdzie zamówić wizytówki – tymi tematami zajmiemy się w dzisiejszym wpisie.

Czy wizytówki jeszcze się opłacają?

Jest kilka powodów, dla których warto mieć wizytówki. Po pierwsze ich posiadanie świadczy o profesjonalizmie. Wyobraź sobie człowieka, który prowadzi rozmowę z ważnym dla siebie przedsiębiorcą, z którym chętnie nawiązałby współpracę. Sprawy zmierzają w dobrym kierunku i w zasadzie należałoby przejść do konkretów. Co powinien zrobić? To jest właśnie moment, w którym należy wyciągnąć wizytówkę. Jeśli jej nie ma, przedsiębiorca może uznać go za amatora. Wyobraź sobie jeszcze, że za chwilę nasz przedsiębiorca prowadzi równie udaną rozmowę z przedstawicielem innej firmy. Różnica jest taka, że ten zostawił mu po sobie ślad w postaci wizytówki właśnie. Jak myślisz, kto ostatecznie ma większe szanse na współpracę z poważnym przedsiębiorcą?
Eleganckie, przemyślane wizytówki naprawdę świadczą o profesjonalizmie. Pamiętaj też, że to zwłaszcza młode pokolenie opiera się w 90% na informacjach z internetu. Ludzie w średnim wieku wciąż jeszcze przywiązani są do tradycyjnych wizytówek.

Nie da o Tobie zapomnieć…

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że rola wizytówek nie ogranicza się do przekazania informacji o Tobie lub Twojej firmie. Wizytówka jest jeszcze bardzo skuteczną przypominają. Wiele osób przechowuje ją w portfelu lub wizytowniku i za każdym razem kiedy tam sięga, ma szansę przypomnieć sobie o Tobie. Nie mówiąc już o tym, że od takiej puli wizytówek często zaczyna się szukać specjalisty. W końcu mamy tam kontakty osób, które poznaliśmy osobiście.

Przedstaw się tak jak należy

Kolejna ważna zaleta wizytówek, która głośno przemawia na ich korzyść, to ich cena. Wizytówki są naprawdę tanie w porównaniu z innymi formami promocji. Dlaczego więc z nich nie korzystać? Jeśli masz mocno ograniczony budżet przeznaczony na reklamę, inwestycja w wizytówki jest dobrym pomysłem. I tak będziesz spotykać nowych ludzi, nawiązywać kontakty, czemu więc takich spotkań nie kończyć wymianą wizytówek? Pytanie gdzie znajdziesz tanie wizytówki w Rzeszowie?

Tanie wizytówki Rzeszów

W Drukarni Creative Partner zamówisz wizytówki w cenie już od 20 groszy netto za sztukę. Możesz wybrać sobie projekt spośród gotowych szablonów albo zamówić u naszych grafików przygotowanie nowego, dostosowanego do Twoich potrzeb. Ceny takiego projektu zaczynają się u nas już od 60 zł netto.  Jeśli więc nie masz jeszcze wizytówek albo masz, ale sam widzisz, że powinny wyglądać inaczej, zadzwoń lub napisz do Drukarni Creative. Gwarantujemy niskie ceny, a przy tym wysoką jakość używanych materiałów oraz precyzję wykonania. Jeśli chcesz tanie i dobre wizytówki, to tylko u nas!