Chusty wielofunkcyjne – jak ich używać?

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Chusty wielofunkcyjne – jak ich używać?

chusty wielofunkcyjne

Chusty wielofunkcyjne mają sporą rzeszę zwolenników. Są nie tylko bardzo wygodne, ale i uniwersalne. Jak myślicie, na ile sposobów można je zakładać? Właśnie o tym dziś piszemy – w jaki sposób używać chust wielofunkcyjnych.

Chusty wielofunkcyjne – wygodne i uniwersalne

Zanim przejdziemy do różnych zastosowań kominów wielofunkcyjnych, poświęćmy kilka chwil na wspomnienie o ich ważnych zaletach. Po pierwsze, są trwałe i wygodne. Wykonuje się je z wytrzymałego materiału, dzięki czemu bardzo długo zachowują swój pierwotny wygląd i właściwości. Tkanina jest też przyjemna w dotyku i nie powoduje żadnych podrażnień. Materiał jest przewiewny, zapewnia świetną wentylację i wysoki komfort użytkowania. Poza tym, chusty wielofunkcyjne nie wymagają szczególnego traktowania. Można prać je razem z innymi rzeczami w pralce, używają tych samych środków piorących, co zawsze. Po trzecie, kominy zapewniają skuteczną ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych  takich jak chłód, słońce, wiatr. Sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Można ich używać cały rok! Po czwarte, są tanie, ale o cenach więcej powiemy na końcu.

Jak wiązać chusty wielofunkcyjne?

Dziś najbardziej popularnym zastosowaniem kominów jest naciąganie ich na nos tak, żeby zastępowały maseczkę. Wiele osób czuje się niekomfortowo nosząc maseczki, dlatego chętnie używają chust wielofunkcyjnych jako wygodnego zamiennika.

Kominy z powodzeniem mogą chronić szyję, kiedy stosuje się je jako szalik. Kiedy natomiast pojawia się taka potrzeba, można zrobić z nich czapkę. Jak? Wywiń chustę na lewą stronę i skręć w połowie. Potem jedną część nałóż na drugą. To wszystko, potem wystarczy jedynie założyć gotową czapkę na głowę. Kominy można też stosować jako opaskę na głowę albo chustę pod kask rowerowy. Osoby, które mają długie włosy, mogą z powodzeniem wykorzystać komin jako gumkę do włosów.  Co jeszcze można zrobić z chust wielofunkcyjnych? Na przykład opaskę na nadgarstek albo kominiarkę.

Jak widzicie zastosowań chust wielofunkcyjnych jest naprawdę dużo! A kiedy jeszcze dodamy do tego, że mogą stać się fantastycznym gadżetem reklamowym albo elementem stroju firmowego w czasach pandemii, to okazuje się, że są po prostu użyteczne nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla przedsiębiorców.

Chusty wielofunkcyjne – ceny

W naszej Drukarni możecie zamówić dwa rodzaje chust z nadrukiem. Jedne wykonujemy z bezszwowego, cienkiego materiału, a drugie są tradycyjnie szyte i wykonane z grubszej tkaniny. A ceny?

  • 14,90 zł(netto)/ szt. (130 g.)
  • 34,90 zł(netto)/ szt. (260 g.)

Nasze kominy mają wymiary: 28 cm x 53 cm.

Skoro już wiesz jak wiele zastosowań mają chusty wielofunkcyjne, zapraszamy do nas!