Katalogi firmowe szyte – inwestycja, która się opłaca!

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Katalogi firmowe szyte – inwestycja, która się opłaca!

katalogi firmowe

Katalogi firmowe szyte to elegancka i praktyczna forma zaprezentowania oferty swojej firmy. Nawet jeśli masz stronę internetową i świetnie działający funpage, żadne z nich nie zrobi dla Ciebie tego, co może zrobić katalog reklamowy. Na czym polega ich siła? Dlaczego mimo bardzo skutecznej promocji w internecie warto zainwestować z katalog firmowy?

Katalogi firmowe szyte – dlaczego w nie inwestować?

Czy wiesz, że klient, który dostanie od Ciebie katalog reklamowy obejrzy go bardziej uważnie niż treści na twojej stronie internetowej? To właśnie magia papieru. Inaczej na nas oddziałuje. Bardziej ufamy temu, co przeczytamy z papieru niż z monitora. Tak już po prostu jest.

Poza tym katalogi firmowe szyte, eleganckie i solidnie wykonane pomagają budować wizerunek profesjonalisty. Dlaczego? Bo chociaż każdy ma stronę w internecie czy funpage, to nie każdy ma katalog. To coś, co może cię wyróżnić na tle konkurencji. Co więcej, produkty przedstawiane w katalogach często postrzega się jako luksusowe, wysokiej jakości. Pokazane w katalogu, w oczach klienta od razu stają się bardziej godne zaufania.

Kolejna zaleta katalogu to fakt, że nie można go wyłączyć jednym kliknięciem. Klient ma go stale i nawet jeśli odłoży go na bok, będzie na niego zerkał. A kiedy okaże się, że potrzebuje czegoś, co w nim widział, natychmiast po niego sięgnie. Jak widzisz katalogi firmowe to naprawdę mądra inwestycja!

Katalogi w Drukarni Creative Partner

Oczywiście to, na ile skutecznie katalog pomoże ci promować produkty/usługi w dużej mierze zależy też od tego, jak zostanie wykonany i zaprojektowany. I tutaj zaczyna się nasza rola! Drukarnia Creative Partner oferuje katalogi firmowe szyte w różnych formatach i o różnej ilości stron. Dbamy o wysoką jakość wydruku i korzystamy z najlepszych materiałów i tuszy. Jeśli chcesz, możemy dodatkowo uszlachetnić papier poprzez foliowanie (folia matowa), lakierowanie UV albo pokrycie folią błyszczącą wybranych elementów.

Nasi graficy przygotowują, oryginalne i efektowne projekty, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dobry projekt to połowa sukcesu, więc z pewnością warto w tym zakresie zaufać specjalistom.

Co więcej, u nas wydrukujesz katalogi firmowe tanio i szybko. Jesteśmy pewni, że ostateczny efekt naszej pracy będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący, więc jeśli jeszcze nie zamawiałeś u nas katalogów firmowych, zapraszamy. Sprawdź nas!