Reklama na samochodzie – jak to się robi? Krok po kroku

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Reklama na samochodzie – jak to się robi? Krok po kroku

reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie cieszy się dużą popularnością. Dzięki niej samochody firmowe stają się bezpłatnymi nośnikami treści reklamowych i przekazują je podczas codziennych przejazdów pracowników. Auto oklejone reklamą z danymi kontaktowymi jest jak wielka wizytówka, którą każdego dnia ogląda mnóstwo osób. Taka reklama utrwala wizerunek firmy i zwiększa jej rozpoznawalność. Nowoczesne technologie zapewniają jej wysoką trwałość, dzięki czemu pracuje na rzecz przedsiębiorstwa przez całe lata. Ale jak wygląda oklejanie samochodu reklamą w Drukarni Creative Partner? Przedstawiamy ten proces krok po kroku!

Reklama na samochodzie – krok po kroku

Najpierw kontaktujesz się z nami i ustalamy dokładnie jaki samochód ma być oklejony oraz w jakim miejscu i na jakiej powierzchni mamy nanieść reklamę. Mówisz nam też co ma zawierać. Wyjaśniasz jakie treści i jakiego rodzaju grafikę chcesz na niej umieścić. Potem wszystkie informacje i twoje wskazówki trafiają do grafika, który przygotowuje wizualizację.

Na wizualizacji możesz zobaczyć jak będzie wyglądał samochód oklejony reklamą. To ostatni moment na wprowadzanie ewentualnych zmian. Kiedy zatwierdzisz projekt, trafia on do realizacji. Wtedy też ustalamy dogodny dla Ciebie termin oklejania samochodu.

Nasze maszyny przygotowują wysokiej jakości wydruk. Kolory są jasne, żywe i nasycone w najodpowiedniejszym stopniu. Nadruk jest wyraźny, a napisy idealnie widoczne. Na koniec przycinamy folię do właściwych rozmiarów. Teraz pozostaje już tylko zaaplikowanie jej na twoje auto.

W ciągu jednego – dwóch dni umieszczamy reklamę na samochodzie. Doświadczenie i wprawa naszych pracowników sprawiają, że jest ona naniesiona precyzyjnie i idealnie przylega do auta na całej oklejonej powierzchni. Mamy pełną świadomość tego, że od dobrej aplikacji folii w dużej mierze zależy to, jak długo będzie ona wyglądać naprawdę dobrze. Dlatego zachowujemy pełną staranność podczas procesu klejenia, a jeszcze zanim do niego przejdziemy dokładnie czyścimy auto.

Kiedy już wykonamy swoją pracę pozostaje tylko odebrać samochód. Przyjeżdżasz do nas, odbierasz kluczyki i auto, a reklama na samochodzie od razu zaczyna pracować na rzecz twojej firmy.

Zalety reklamy na samochodzie

Na konic podkreślmy jeszcze dlaczego naprawdę warto zainwestować w reklamę na aucie. Oto kilka zalet tego rozwiązania:

  • Reklama na samochodzie jest tania. Sam decydujesz jakiej będzie wielkości i ile chcesz na nią przeznaczyć. Poza tym płacisz raz, a korzystasz przez lata.
  • Oklejanie samochodów reklamą jest bardzo skuteczną formą mobilnej reklamy zewnętrznej. Korzystają z niej także największe i dobrze znane marki, co tylko pokazuje, że warto w nią inwestować.
  • Reklama na samochodach zdecydowanie poprawia rozpoznawalność marki. To szczególnie przydatne jeśli prowadzisz działalność w określonym rejonie i chcesz się promować tylko lokalnie.
  • Reklama na samochodzie jest dobrze widoczna. Duża powierzchnia auta umożliwia zaprojektowanie reklamy przyciągającej uwagę, a dzięki temu bardzo skutecznej.