Konstrukcje reklamowe – dlaczego są tak ważne?

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Konstrukcje reklamowe – dlaczego są tak ważne?

konstrukcje reklamowe

Wyobraź sobie świetnie zaprojektowaną, przykuwającą wzrok reklamę wielkoformatową, stojącą przy trasie szybkiego ruchu. Pewnie niejedną taką widziałeś. A teraz wyobraź sobie, że zamiast stać, leży… Właśnie tak mogłaby się skończyć jej historia, gdyby została umocowana do źle przygotowanej konstrukcji. I właśnie dlatego możemy śmiało powiedzieć, że konstrukcje reklamowe to bardzo ważny element wolnostojących reklam wielkoformatowych. Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Konstrukcje reklamowe wolnostojące

Billboardy reklamowe to skuteczna forma reklamy zewnętrznej, ale im mają być większe, tym ważniejszy jest odpowiedni projekt konstrukcji reklamowej. Przygotowując go, należy wziąć pod uwagę lokalizację, strefę wiatrową oraz wiele innych czynników. Dopiero uwzględnienie wszystkich ważnych zmiennych sprawi, że reklama będzie z powodzeniem służyła przez dziesięciolecia. Z drugiej strony, niestaranne podejście do projektowania konstrukcji reklamowe czyni tę inwestycję zupełnie nieopłacalną.

Drukarnia Creative Partner ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu konstrukcji reklamowych pod reklamy rożnego formatu. Dobrze wiemy jakie konstrukcje, które zniosą nawet silne podmuchy wiatru, a jakie okażą się zbyt słabe. Potrafimy trwale osadzić billboardy wielkoformatowe przy autostradach i drogach ekspresowych. Oferujemy kompleksową usługę – od wykonania projektu samej reklamy oraz konstrukcji do realizacji obydwu.

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby dobrać najlepsze możliwe rozwiązanie. Do tworzenia konstrukcji reklamowych wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Staramy się by nasze konstrukcje były nie tylko bezpieczne i trwałe, ale też estetyczne. Tak naprawdę im lepszy projekt, tym mniej widoczna konstrukcja. W końcu to billboard ma przykuwać uwagę, a nie to, do czego jest przymocowany.

Bogate doświadczenie, wysoka jakość i trwałość wykonanych konstrukcji oraz przystępne ceny to nasze atuty. Drukarnia Creative Partner to zaufany partner w sprawie każdej reklamy, także wielkoformatowej. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój billboard będzie dobrze widoczny i bezpieczny, skontaktuj się z nami. Powiedz czego potrzebujesz, a my przedstawimy Ci ofertę.