Nadruki na koszulki Rzeszów

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Nadruki na koszulki Rzeszów

nadruki na koszulki

Koszulki z nadrukiem cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Dlaczego? Dla tych pierwszych są sposobem, żeby się wyróżnić, dla drugich, żeby wyróżnić swoją firmę. Znakowanie odzieży dla pracowników nadrukiem z logo firmy pomaga też odróżnić ich od klientów, co na przykład w sklepie jest bardzo pożyteczne. Od razu wiadomo do kogo się zwrócić. Nadruki na koszulki mogą być też nieco bardziej kreatywne i wtedy doskonale się sprawdzają jako gadżet reklamowy. Budują wizerunek marki i lojalność wobec niej. A jakie nadruki na koszulki Rzeszów wybrać?

Nadruki na koszulki Rzeszów – rodzaje nadruków

Żeby nadruki na odzieży spełniły swoją funkcję muszą być trwałe. Znowu, żeby były trwałe musimy mądrze dobrać materiał i sam rodzaj nadruku. Jakie koszulki najlepiej się sprawdzą do druku? Zwykłe klasyczne t-shirty stosuje się najczęściej. Ważne jest jednak, żeby nie kurczyły się zbytnio i nie rozciągały w czasie prania. Nie powinny się też mechacić. Właśnie dlatego najlepiej jest najpierw zamówić próbki różnych materiałów i je kilkakrotnie uprać. Da nam to wyobrażenie o tym, jak trwała będzie też cała koszulka i czy warto w nią inwestować.

Kiedy już etap wyboru koszulek mamy za sobą, trzeba zdecydować się na jakiś rodzaj nanoszenia nadruku. Może to być:

Sitodruk – popularna metoda, która stosowana jest przy robieniu nadruków na różnych tekstyliach – torbach, koszulkach, koszulach i innej odzieży. Ta metoda umożliwia nanoszenie wzoru na materiał o każdym kolorze, także czarnym. Jest też dość trwała, a przy większych nakładach stosunkowo tania.

Termotransfer folii flex lub flock – polega na wgrzewaniu folii w materiał. Odpowiednie zastosowanie tej metody zapewnia odporność nadruku na pranie. Kolejna jej zaleta, to cena. Termotransfer jest tani, więc często stosuje się go nawet przy bardzo niskim nakładzie.

Sublimacja – ten rodzaj nadruku wykonuje się specjalnymi atramentami na papierze termotransferowym, a następnie w odpowiednich warunkach (wysokie ciśnienie i temperatura) przenosi na materiał poliestrowy. Metoda jest trwała, a nadruk elastyczny. Niestety sprawdza się tylko w przypadku ubrań z poliestru lub z jego domieszką. Ponadto najlepiej nadaje się do do jasnych lub białych materiałów.

Jeśli nie jesteście pewni co w Waszym wypadku sprawdzi się najbardziej, chętnie Wam podpowiemy. Pamiętajcie, jeśli chodzi o nadruk na koszulki Rzeszów – Drukania Creative Partner służy pomocą! A na nadrukach na odzieży znamy się jak mało kto, więc możecie nam zaufać!;)