Tanie zaproszenia ślubne, czyli duży wybór w dobrej cenie

Porady i ciekawostki dla każdego zainteresowanego życiem drukarni. Czym jest drukarnia? Jak dobrze drukować? Jakie są najlepsze formaty do druku i więcej!

Tanie zaproszenia ślubne, czyli duży wybór w dobrej cenie

tanie zaproszenia ślubne

Ślub to, jak oczywiście wiadomo, cała masa wydatków. Trzeba kupić suknię ślubną i garnitur, zamówić salę weselną, zapłacić za menu, no i oczywiście trzeba kupić papeterię ślubną, w tym przede wszystkim zaproszenia ślubne. Niektórzy próbują zaoszczędzić wykonując je samodzielnie. Jest to jakiś pomysł i o ile ktoś ma zdolności plastyczne, może stać się odstresowującym zajęciem w czasie przygotowań do tego wielkiego dnia. Ale co w przypadku osób, które są pozbawione talentu plastycznego albo po prostu brak im czasu i cierpliwości, żeby wykonać 100 prawie identycznych egzemplarzy? Cóż, wtedy najlepiej zamówić tanie zaproszenia ślubne w Drukarni Creative Partner.

Tanie zaproszenia ślubne na zamówienie

Nasza drukarnia oferuje bardzo wiele gotowych szablonów, które wystarczy jedynie spersonalizować. Znajdziesz u nas bardzo modne zaproszenia ślubne rustykalne, eleganckie zaproszenia na ślub w stylu glamour czy też zaproszenia boho. Oczywiście cena zaproszeń zależy od ich formatu, od tego na jakim papierze są drukowane i czy mają złocenia. Najtańsze zaproszenia, to te w formacie 10×15 cm, drukowane na papierze kredowym bez złoceń.

Być może zastanawiasz się, czy tak proste zaproszenia mogą być naprawdę ładne? Mówiąc wprost, tak! Oczywiście, że mogą. Nasze projekty są przygotowywane w taki sposób, żeby świetnie się prezentować nawet w tej najprostszej wersji. Co więcej, do każdego zaproszenia dajemy kopertę gratis! A to oznacza dla Ciebie kolejną oszczędność.

Dlaczego jeszcze warto zamówić zaproszenia w naszej drukarni? Ponieważ jak nikt inny dbamy o szczegóły. Nasze zaproszenia są zawsze idealnie zadrukowane i precyzyjnie przycięte. Prócz tego, gwarantujemy szybki termin realizacji.

Do tej pory wydrukowaliśmy już tysiące zaproszeń ślubnych, które uszczęśliwiły setki par. Mamy bogate doświadczenie, które chętnie wykorzystujemy na rzecz kolejnych klientów. Jeśli potrzebujesz rady, to możesz śmiało pytać. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy z radością podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązania. Co więcej, w naszej drukarni możesz zamówić nie tylko zaproszenia na swój ślub, ale też całą resztę papeterii ślubnej – winietki, menu na stół, zawieszki na butelki itp. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas. Chcesz zobaczyć nasz projekty? Koniecznie odwiedź naszą stronę!